Žákovská rada

Žákovská rada při ZŠ 1. máje má za cíl sjednotit žáky naší školy. Náš školní vzdělávací program se nazývá BRÁNA ŽIVOTA  a proto je naší vizí připravit žáky naší školy pro vstup do "brány života" dospělosti nejen pomocí zisku vědomostí a dovedností, ale také z hlediska osvojení si zdravých sociálních vztahů.

Od školního roku 2019/2020 bude naše Žákovská rada zapojena do projektu Demokratická škola.

Právě díky aktivitám Žákovské rady se snažíme mezi sebou budovat vzájemný respekt, úctu k názorům ostatních, laskavost, schopnost a možnost obhajovat své názory a také prezentovat výsledky své práce. Žákovská rada pracuje na I. i II. stupni naší školy, přičemž také v letošním školním roce budeme maximálně podporovat kreativitu, svědomitost, individuální přístup, možnost vyjádřit svůj názor a především posilovat a šířit dobré jméno naší školy.

Na tomto místě vás budeme pravidelně informovat o novinkách Žákovské rady.

© 2018 by  Mgr. M. Drozdová Ph. D. | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy