Historie školy

Naše škola v roce 1963 přivítala své první žáky. Je mimo jiné specifická tím, že na ní probíhá rozšířená výuka matematiky a přírodovědných předmětů, věnuje se integraci tělesně postižených dětí a to zejména dětí s diagnózou DMO (k tomu je moderně, bezbariérově upravena i pro vozíčkáře, spolupracuje s dětskými lékaři, dětskou neuroložkou, psycholožkou, pedagogicko-psychologickou poradnou a pěti příslušnými pedagogickými centry pro jednotlivá zdravotní postižení).

Dále naše škola spolupracuje s lektory dramatické výchovy (čtyři lekce se konají v Domě dětí a mládeže v Havířově a nahrazují dopolední výuku), má speciální přístup k výuce anglického jazyka a je vybavena výpočetní technikou pro výuku Informatiky a podporuje řadu zájmových kroužků.

© 2018 by  Mgr. M. Drozdová Ph. D. | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy