Před 25 lety vznikla na naší základní škole tradice tvorby školního časopisu s názvem MAJÁK. Postupně se nám podařilo nejen vyzpovídat naše úspěšné žáky a absolventy školy, ale také naše učitele. Některá čísla časopisu Maják byla opravdu kuriózní a při jejich tvorbě jsme zažili spoustu humorných historek a situací. Kreativita našich žáků i učitelů je totiž bezbřehá a proto se nám podařilo vydat například speciální hororové číslo nebo unikátní vydání antimajáku.

Časopis Maják přihlašujeme také do nejrůznějších soutěží a díky naší práci tak sbíráme nejrůznější ocenění. Tím největším oceněním je ovšem zájem o nejnovější čísla u žáků na prvním i druhém stupni naší školy.

Jelikož jsme na práci naší redakční rady patřičně hrdí, budeme Vám průběžně zveřejňovat ty nejpovedenější články, rozhovory a postřehy ze života školy také na našich webových stránkách.

Jako novinku pro všechny naše podporovatele v letošním roce připravujeme řadu změn a inovací. Budeme velice rádi, pokud se k tvorbě školního časopisu připojí také nové posily.

Noví zájemci se mohou hlásit u paní Mgr. Janíčkové, které srdečně za její práci na tomto symbolu školy velice děkujeme!

© 2018 by  Mgr. M. Drozdová Ph. D. | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy