Vyhledat
  • ZŠ 1. máje

Šetření k distanční výuce na ZŠ 1. máje (aktualizováno)

Aktualizace: dub 30


DOPLNĚNÍ PŮVODNÍHO TEXTU:

Dotazníky prosím vyplňte do 7. 5. 2020. Velice nás těší Váš zájem o sdílení Vašich postojů a námětů pro námi realizované distanční vzdělávání. Během prvního dne náš dotazník vyplnilo téměř 35 % z Vás.PŮVODNÍ TEXT:

Vážení rodiče a zákonní zástupci našich žáků, přes systém BAKALÁŘI jsme Vás oslovili s prosbou vyplnění dotazníku, který má za cíl vyhodnotit efektivitu distančního vzdělávání na naší základní škole. Jak jistě víte, naše základní škola se velice rychle po uzavření škol v České republice z důvodu epidemie koronaviru zapojila do on-line výuky. Jsme si samozřejmě vědomi, že naši on-line výuku a distanční vzdělávání doprovázely komplikace a mnozí z našich žáků a jejich rodin se potýkali s nástrahami digitálního světa. Věříme, že přes 100 aktuálně vyučovaných on-line hodin je pro Vaši domácí přípravu pomocí a právě kontakt s pedagogy Vám umožňuje pokračovat v plnění základního vzdělávání Vašich dětí. Vyplnění dotazníku Vám zabere maximálně 5 minut.

Pokud na naší škole studuje více Vašich dětí, vyplňte prosím dotazník pro každého z nich zvlášť. Děkujeme za Váš čas a ochotu při vyplňování Vedení ZŠ 1. máje Havířov ODKAZ NA DOTAZNÍK MÁTE UVEDEN TAKÉ ZDE


0 zobrazení

© 2020 by  ZS 1. maje HAVIROV  | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy