Vyhledat
  • ZŠ 1. máje

Den otevřených dveří nejen pro předškoláky - 12. března 2020

Den otevřených dveří je na naší škole zaměřen nejen na naše budoucí prvňáčky, ale program je připraven také pro zájemce o studium v matematických třídách.

Budoucí prvňáčci si mohou se svými rodiči prohlédnout, jak vypadá ŠKOLA již během dopoledních ukázkových hodin na I. stupni. Následně během odpoledního programu zažijí spoustu dobrodružství na Indiánské stezce.

Ukázkové hodiny proběhnou v 1. a 2. vyučovací hodině (tzn. od 8.00-8.45 a 8.55-9.40 hodin). Navštívit tak můžete kteroukoliv třídu na našem I. stupni. Sraz všech zájemců je ve vestibulu školy.

Odpoledním programem Vás provedou naši starší žáci. Na stanovištích si tak naši budoucí prvňáčci vyzkouší nejen svou zručnost, ale také své dovednosti. Na konci putování školou po indiánské cestě čeká všechny budoucí prvňáčky poklad.

Během celého dne Vám budou k dispozici zástupci vedení školy, vedoucí školní družinky, vedoucí naší školní jídelny.Zájemci o matematické třídy (žáci aktuálních 5. tříd) čeká nejen klasická prohlídka učeben na II. stupni, ale rovněž možnost si nanečisto vyzkoušet ukázkové přijímací zkoušky (z matematiky a českého jazyka). Program je připraven také pro rodiče, proto neváhejte a připravte si své dotazy. Rádi Vám je zodpovíme.


Pro zájemce o studium v matematických třídách je rovněž připravena možnost návštěvy ukázkových hodin v dopoledních hodinách. Nahlédnout tak budete moci právě do našich matematických tříd během 1. a 2. vyučovací hodiny (tzn. od 8.00-8.45 a 8.55-9.40 hodin).

Přesný harmonogram ukázkových hodin bude zveřejněn ve vestibulu školy.


Všichni jste k nám na Májovku srdečně zváni!!0 zobrazení

© 2020 by  ZS 1. maje HAVIROV  | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy