Vyhledat
  • ZŠ 1. máje

Hrátky s čísly

V úterý 22. října v jídelně naší školy proběhl první ročník soutěže Hrátky s čísly, kterou připravila pracovní skupina pro rozvoj matematické gramotnosti MAP II. Havířov.

Rébusy, matematický kvíz, sudoku, šifry, logické řady, příklady, tangramy – to byly některé úkoly pro dvanáct dvojic šesťáků z šesti havířovských základních škol. Krásné odměny si odnesli všichni soutěžící. Naše škola vytvořila příjemné zázemí pro pracovní tým, soutěžící s doprovodem, ale také vedení MAP, které zajistilo odměny pro všechny soutěžící, občerstvení a svou přímou účastí podpořilo plynulý a zdařilý průběh akce. Podařilo se nám vytvořit novou matematickou a zábavnou soutěž. Těšíme se na další ročník.0 zobrazení

© 2020 by  ZS 1. maje HAVIROV  | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy