Vyhledat
  • ZŠ 1. máje

Informace pro rodiče /aktualizováno/

Aktualizace: 4. lis 2019

Vážení zákonní zástupci,


dne 6. listopadu 2019 proběhne v České republice stávka učitelů škol a školských zařízení. Činnost naší základní školy bude v tento den přerušena, včetně činnosti školní jídelny a školní družiny.

Informace ohledně stávky jsme předali všem zákonným zástupcům našich žáků prostřednictvím žákovských knížek a také přes webové stránky školy. Obědy ve školní jídelně jsou automaticky v tento den všem žákům školy odhlášeny.


Podporu stávky vnímáme jako možnost vyslovit svůj postoj k aktuálnímu systému odměňování zaměstnanců ve školství. Věříme, že zvýšením platových prostředků bude

v budoucnu povolání pedagogických pracovníků žádaným zaměstnáním s odpovídající prestiží a s tím související podporou naší společnosti.
původní znění příspěvku ze dne 1. listopadu 2019:

Vážení zákonní zástupci,

chtěli bychom Vás touto cestou informovat o připravované celostátní stávce učitelů. Jak jste jistě postřehli v médiích, v nejbližší době je velice pravděpodobné, že bude na českých školách vyhlášena jednodenní stávka.

Na tomto místě Vám budeme poskytovat co nejaktuálnější informace, věnujte jim tedy prosím pozornost. V den stávky bude ředitelkou školy vyhlášen pro žáky volný den, o kterém Vás budeme neodkladně informovat přes naše webové stránky i přes systém Bakaláři.

Aktuálně máme informaci, že by ke stávce mohlo dojít již v příštím pracovním týdnu. Sledujte prosím naše aktuality!!!


Mgr. Michaela Drozdová, Ph.D.

ředitelka ZŠ 1. máje Havířov

email - mdrozdova@zs1maje.cz
0 zobrazení

© 2020 by  ZS 1. maje HAVIROV  | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy