Nové školní hřiště pro naši školu!!!

Rok 2020 přinese naší základní škole zásadní změnu. Těsně před Vánocemi byla Zastupitelstvem města Havířova schválena dotace na kompletní rekonstrukci našeho školního hřiště.

Krásnější dárek pod "školní" vánoční stromeček jsme si opravdu ani nemohli přát. Zajištění nového sportovního hřiště pro naše žáky bylo jednou z priorit nového vedení školy. Aktuálně tak konzultujeme projekt s projektanty a velice se těšíme na zahájení stavebních prací. Věříme, že nejpozději s novým školním rokem zahájíme výuku tělesné výchovy na novém školním hřišti.

Sledujte naše webové stránky i školní sociální sítě, kde budeme průběžně zveřejňovat průběh rekonstrukce.

Dovolte nám, abychom touto cestou poděkovali nejen našemu zřizovateli, ale také všem, kteří tento projekt podpořili.

Za vedení školy, vyučující a více než 600 žáků ZŠ 1. máje

Mgr. Michaela Drozdová, Ph.D.