Vyhledat
  • ZŠ 1. máje

Nový blog naší školy

Vážení rodiče a milí žáci naší školy,

dovolte nám, abychom Vám představili jednu z novinek nadcházejícího školního roku.


Na těchto místech Vás budeme provázet nejen oficiálními informacemi ze života naší školy, ale budeme zde zveřejňovat také postřehy ze zákulisí našich školních dní. Jelikož se během loňského roku těšily Vaší velké oblibě naše inovované účty na sociálních sítích (Instagram a Facebook), letos přidáme více povídání o škole. Samozřejmě zde uvidíte také více fotografií z výuky, školní družinky, školní jídelny nebo z našich mimoškolních aktivit.

A kdo bude náš blog tvořit? Nebudou to pouze naši pedagogové a vychovatelé, ale do příspěvků zapojíme také žáky v čele s redakční radou našeho školního časopisu Maják.


Krásné školní dny školního roku 2019/2020 a příjemné chvíle strávené zde na našem novém školním blogu.


Vaše

Michaela Drozdová


0 zobrazení

© 2020 by  ZS 1. maje HAVIROV  | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy