Vyhledat
  • ZŠ 1. máje

Odměna za loňské úspěchy

Jedno z ohlédnutí za uplynulým školním rokem... Akce "S Májovkou na golf"!!


V úterý 18. června 2019 se vypravilo 20 vybraných žáků 3. – 9. tříd základní školy 1. máje do Golfového Resortu Lipiny v Karviné. Tento výlet se stal odměnou pro ty, kteří během letošního školního roku vzorně reprezentovali „Májovku“. Počasí vyšlo naprosto skvěle a sportovní den s golfem jsme si všichni naprosto luxusně užili. Speciální obrovský dík patří vedení Golfového Resortu Lipiny panu Pavlu Malinovi, který nám poskytl pro tento den cvičné plochy, golfové míče na driving range a zapůjčil golfové hole. Také panu Luboši Sedláčkovi, který dětem věnoval na památku golfové míče s potiskem resortu. A potleskem dětí a slovy díky byli odměněni i ti, kteří s námi celý den absolvovali ve svém volném čase a věnovali se nám. Panu trenérovi Michalu Matysovi a Mistrovi klubu roku 2017 a 2018 Vojtovi Mazurkovi. Vyzkoušeli jsme si s nimi odpaly, patování, viděli jsme nejenom kousíček z nádherného hřiště, které je prý jedno z nejdelších v Evropě, ale i zázemí, kde garážují sekačky a bugyny (elektrický pohon - ekologický provoz!). Dostalo se nám také výkladu o pravidlech golfu a o systému zavlažování na hřišti (využívá se voda vyčerpaná z blízkých dolů). Zpět do školy jsme odjížděli se spoustou báječných neuvěřitelných zážitků.


Kdo bude odměněn ve školním roce 2019/2020?

Nechejme se překvapit!! Školní rok právě začíná!!
0 zobrazení

© 2020 by  ZS 1. maje HAVIROV  | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy