Okresní kolo chemické olympiády

Dne 3. března 2020 proběhl na naší škole již patnáctý ročník okresního kola olympiády z chemie.

Žáci 8. a 9. ročníků základních škol a také žáci víceletých gymnázií předvedli nejen své teoretické znalosti z chemie, ale také své praktické dovednosti při práci v laboratoři.

Celkem se okresního kola zúčastnilo 35 žáků a vítězem se stal se ziskem 77,5 bodů žák 9.A třídy Norbert Halama. Norbertovi se letos dařilo nejen v této soutěži, ale také v olympiádě z dějepisu, fyziky a matematiky.

Dovolte nám, abychom touto cestou poděkovali také hlavním organizátorkám této soutěže Mgr. Hrachovinové a Mgr. Mütherové za přípravu i realizaci této akce.

Paní učitelka Kateřina Hrachovinová se zástupci ze ZŠ 1. máje Havířov:

Vítěz okresního kola a postupující do krajského kola této soutěže - žák naší matematické třídy během praktické části olympiády:

Další fotodokumentace: