Vyhledat
  • ZŠ 1. máje

Ozdravný pobyt pro žáky I. stupně (aktualizováno)

Aktualizace: led 24

Naše škola získala prostředky z dotačního programu "Ozdravné pobyty pro žáky I. stupně základních škol" z rozpočtu Moravskoslezského kraje. V letošním roce se tohoto pobytu zúčastní žáci třídy 4.B a 5.C).


Díky tomuto dotačnímu programu máme možnost zajistit dvanáctidenní ozdravný pobyt pro 56 žáků naší základní školy.


Ozdravný pobyt proběhne v termínu 14.4. - 25.4.2020 v obci Malá Morávka - Karlov pod Pradědem.


Informační schůzka pro rodiče žáků 4.B a 5.C proběhne ve středu 29. 1. 2020 od 16.00 hodin v budově naší školy. Na této schůzce budete seznámeni s organizací příprav ozdravného pobytu a dalších podmínkách účasti dítěte na této akci.

0 zobrazení

© 2020 by  ZS 1. maje HAVIROV  | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy