Ozdravný pobyt pro žáky I. stupně (aktualizováno)

Aktualizace: led 24

Naše škola získala prostředky z dotačního programu "Ozdravné pobyty pro žáky I. stupně základních škol" z rozpočtu Moravskoslezského kraje. V letošním roce se tohoto pobytu zúčastní žáci třídy 4.B a 5.C).

Díky tomuto dotačnímu programu máme možnost zajistit dvanáctidenní ozdravný pobyt pro 56 žáků naší základní školy.

Ozdravný pobyt proběhne v termínu 14.4. - 25.4.2020 v obci Malá Morávka - Karlov pod Pradědem.

Informační schůzka pro rodiče žáků 4.B a 5.C proběhne ve středu 29. 1. 2020 od 16.00 hodin v budově naší školy. Na této schůzce budete seznámeni s organizací příprav ozdravného pobytu a dalších podmínkách účasti dítěte na této akci.

125 zobrazení2 komentář