UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍCH ŠKOL

Aktualizace: bře 11

Dle MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ Ministerstva zdravotnictví České republiky bude ZŠ 1. máje Havířov od 11. 3. 2020 do odvolání uzavřena.

Činnost nebude od tohoto termínu vykonávat ani školní družina!

Pro rodiče žáků do 10 let jsou v budově připraveny formuláře na ošetřovné. Vyzvednout si je můžete na sekretariátě školy ve dnech 11.3.-13.3.2020 v čase 8.00-12.00 hodin.

Školní jídelna bude vykonávat činnost pouze pro cizí strávníky - POUZE V TERMÍNU 11.-13.3.2020. Žákům během dnů volna nevzniká nárok na dotaci stravy a s tím související odběr obědů.

V tuto chvíli rušíme také veškeré školou organizované mimoškolní aktivity (kroužky, doučování apod.) Byl zrušen zájezd pro žáky do Velké Británie. Ozdravný pobyt pro žáky I. stupně v tuto chvíli nerušíme.

Případné zrušení dalších akcí budeme aktualizovat na našich webových stránkách.

V této souvislosti je také zrušen plánovaný Den otevřených dveří (čtvrtek 12. 3. 2020). Náhradní termín včas oznámíme.

Základem je samozřejmě dodržování všech preventivních opatření z hlediska zabránění šíření koronavirové infekce!

Za vedení školy Mgr. Michaela Drozdová, Ph.D.