Vyhledat
  • ZŠ 1. máje

Ve škole...

Vyhlášení nouzového stavu a uzavření škol a školských zařízení pro nás v tuto chvíli neznamená pozastavení naší práce.


V souladu s veškerými bezpečnostními opatřeními pokračujeme v naší práci - učitelé zadali úkoly a náměty pro domácí přípravu, připravujeme materiály pro výuku, den otevřených dveří i zápis žáků. Dnes jsme pracovali také na naší školní zahradě, kde byly instalovány informační didaktické tabule projektu Mladý farmář. Právě školní zahradu čeká díky finančním prostředkům z Ministerstva životního prostředí České republiky rozsáhlá rekonstrukce.


V pondělí zahájíme nový projekt, který spolu s námi budete moci sledovat on-line na našem webu a školních sociálních sítích.0 zobrazení

© 2020 by  ZS 1. maje HAVIROV  | Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy