Ve škole...

Vyhlášení nouzového stavu a uzavření škol a školských zařízení pro nás v tuto chvíli neznamená pozastavení naší práce.

V souladu s veškerými bezpečnostními opatřeními pokračujeme v naší práci - učitelé zadali úkoly a náměty pro domácí přípravu, připravujeme materiály pro výuku, den otevřených dveří i zápis žáků. Dnes jsme pracovali také na naší školní zahradě, kde byly instalovány informační didaktické tabule projektu Mladý farmář. Právě školní zahradu čeká díky finančním prostředkům z Ministerstva životního prostředí České republiky rozsáhlá rekonstrukce.

V pondělí zahájíme nový projekt, který spolu s námi budete moci sledovat on-line na našem webu a školních sociálních sítích.