Zahájení školního roku

Přes 600 žáků 1. - 9. tříd zahájilo v pondělí 2. září 2019 v 9.00 nový školní rok.

Nejslavnostnější byl tento den nejen pro našich 58 prvňáčků, ale také pro 31 žáků třídy 6.A, kteří po úspěšném absolvování dubnových přijímacích zkoušek nastoupili ke studiu v naší matematické třídě. Jak první den svého posledního ročníku na základní škole prožívali deváťáci nebo jak prožívaly před katedrou svou premiéru naše nové paní učitelky se dozvíte v prvních číslech školního časopisu Maják.

Dovolte nám, abychom touto cestou poděkovali zástupcům statutárního města Havířova nejen za jejich účast při této slavnostní události, ale také za dárky, které město našim žákům věnovalo.

Všem našim žákům, pedagogům i zaměstnancům školy přejeme úspěšný školní rok plný nových vědomostí a dovedností, zážitků, dobrých známek a pohody.

Video ze slavnostního zahájení 1. tříd je již nyní na našich facebookových stránkách.