top of page

Úspěch v soutěži GYMKOM

Nový rok 2023 začal pro naše žáky 9. tříd velkým úspěchem, kdy získali 1. a 3. místo v tradiční akci gymnázia Komenského v Havířově s názvem GYMKOM.


Tato soutěž probíhá ve dvou fázích - první částí je přírodovědné dopoledne, které probíhá v prosinci a je přípravou na samotnou lednovou soutěž. Žáci v rámci přípravy dostanou možnost praktického vyzkoušení nejrůznějších úkolů, měření a pokusů. Aktivity jsou zaměřeny nejen na přírodovědné znalosti a dovednosti, ale také na úkoly z oblasti robotiky a programování.

Na tuto praktickou příprav navazuje hlavní akce - "soutěžní část", kdy se soutěžní formou ověřuje, jaké dovednosti a znalosti z první fáze děti získaly. A právě tuto soutěžní část tým z MÁJOVKY VYHRÁL!!!

Vítězům i bronzovému týmu gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!!!

131 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page