top of page

Bezpečnost na přechodech pro chodce

Vedení školy řeší s Městskou policií Havířov absenci hlídek policie v ranních hodinách na přechodu pro chodce na ulici Dlouhá třída.

Policie je o frekvenci dětí na této rušné ulici informována a škola má od vedení Městské policie přislíbeno posílení hlídek v čase před začátkem školního vyučování dle dostupnosti personálních kapacit určených pro hlídky u škol.


Výpomoc ze strany rodičů našich žáků, za kterou samozřejmě neskutečně děkujeme, není v tuto chvíli oficiální cestou možná. Škola vznesla dotaz na případné zajištění dobrovolníků z našich řad, kteří by vypomohli s usměrněním provozu v tomto nejkritičtějším čase. Podnět je tak nyní v řešení právního oddělení police.


Vyučující ve svých třídách informovali žáky o bezpečném chování chodců. Poučte prosím Vaše děti i Vy doma.
94 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page