top of page

Den Země na II. stupni

Aktualizováno: 21. 8. 2022

V dubnu proběhl na naší škole po dvouleté pauze tradiční Den Země. Žáci část dne strávili úklidem kolem školy a druhou část dne se zúčastnili branného závodu tříd v lesoparku nad Merkurem.


Jako nejlépe uklízející třída byla vyhodnocena třída 8.A a získává za svou pilnou práci sladkou odměnu.


V branném závodě pak v kategorii mladších žáků (6., 7. třídy) obsadili třetí místo žáci třídy 6.C ve složení Marek, Richard, Honza, Božek, Kristian a Seba. Na druhé místo dosáhli žáci 7.A třídy ve složení Nela, Michael, Martin, Karolína a Šimon. Vítězství si vybojovali žáci 6.A třídy ve složení Martin, Vojta, Tobiáš, Šimon a Tomáš.


V kategorii starších žáků (8., 9. třídy) obsadili třetí místo žáci 8.A třídy ve složení Honza, Jakub, Adam, Matěj P., Štěpán a Matěj K. Na druhém místě se umístilo družstvo 8.C třídy ve složení Tomáš, Vít, David, Marian, Filip, Adam a Mirek. A první místo získali opět žáci 8.A ve složení Daniel, Honza, Ondřej, Petr a Vojta.


Vítězům gratulujeme!!!!!!

Všem ostatním děkujeme za nadstandartní nasazení a děkujeme za pohodu s jakou jsme si to všichni užili. Podrobné výsledky jsou umístěny na nástěnce u tělocvičny.


Speciální dík patří třídě 9.A a dívkám z 9.B za celkovou pomoc při samotné organizaci.
229 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page