top of page

Májovka má TALENT

Ve středu 20. prosince 2023 proběhne na naší škole velkolepá show s názvem MÁJOVKA MÁ TALENT. Do soutěže se přihlásilo téměř 40 vystupujících, kteří se předvedou před odbornou porotou se sólovými vystoupeními i s vystoupeními ve skupinách.


Abychom ocenili zvlášť malé a velké žáky, rozhodli jsme se celý program rozdělit do dvou bloků - pro I. a II. stupeň zvlášť. Pro vítěze každé kategorie je tak připravena hodnotná cena - fotoaparát Instax Mini 12 pro pořizování okamžitě tisknutelných fotografií. Také další ocenění nepřijdou zkrátka a malé překvapení je připraveno pro všechny odvážné vystupující.

Ceny byly zakoupeny Spolkem Májovka.


A aby Vám nebylo líto, že oceněná vystoupení neuvidíte spolu s námi, již nyní Vám můžeme slíbit, že se s některými z nich setkáte při naší AKADEMII K 60. LETŮM od založení naší školy, která proběhne 7. května 2024.


Talentovou soutěž pro nás připravuje školní parlament v čele s P. Tiewsoh, N. Porubovou a M. Šiškou, kterým za koordinaci celé akce nesmírně děkujeme.
168 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page