top of page

Narozeniny časopisu Maják

Během dne otevřených dveří mohli návštěvníci ZŠ 1. máje vidět titulní stranu našeho školního časopisu, jehož první číslo vyšlo přesně před 29 lety dne 22. února 1993.


První články, ilustrace i rozhovory si pamatuje také naše paní ředitelka, která byla jednou z žákyň, které v roce 1993 sestavily první redakční radu tohoto časopisu. Kde sídlila tato první redakční rada nebo jaké úspěchy a problémy naši první přispěvatelé řešili, se dozvíte v rámci oslav 30 let od založení Majáku.


Dnes náš časopis vychází v on-line verzi, a proto si jej mohou přečíst nejen naši žáci, ale také široká veřejnost.


Pokud byste se i Vy chtěli zapojit do tvorby školního časopisu, můžete oslovit paní učitelky, které jsou hlavními garantkami redakční rady - pro I. stupeň paní učitelka Janíčková a pro II. stupeň paní učitelka Křížková.
27 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Maják č. 3

Maják č. 2

Maják č. 1

Comments


bottom of page