top of page

Ocenění pro ZŠ 1. máje

Aktualizováno: 20. 1.

Dne 12. prosince 2023 převzala paní ředitelka ocenění za 1. místo v soutěži School Friendly. Toto ocenění uděluje každoročně Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje.


My jsme se do této soutěže přihlásili s projektem Snídaní v ředitelně, která měla v roce 2023 za cíl ocenit žáky za jejich mimořádný přínos pro školu, třídu nebo pro spolužáky. Ke snídaním byli vybíráni žáci kolektivy svých tříd, vyučujícími nebo vedením školy. Při každé snídani tak vždy usedli ke stolu žáci jednoho ročníku a během jednohodinové snídaně sdíleli své úspěchy, postřehy z výuky ve škole a svého dosavadního studia.


Z ocenění School Friendly máme obrovskou radost a už se nemůžeme dočkat až se opět u dalších snídaní v ředitelně setkáme s našimi dalšími žáky.98 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page