top of page

Ohlednutí se za jarmarkem

Tradiční vánoční jarmark na MájovcePrvní prosincový den proběhl na ZŠ 1. máje tradiční vánoční jarmark. Jednalo se již o třetí ročník této krásné akce, pro kterou si jednotlivé třídy naší školy připravily řadu krásných výrobků s vánoční tematikou. Pozvánku obdržely nejen rodiny našich žáků, ale pozváni byli také občané našeho města a přátelé naší školy.


O občerstvení, které bylo ve vestibulu školy zdarma, se postarali svými upečenými a krásně nazdobenými dobrotami všeho druhu rodinní příslušníci žáků všech tříd školy. Nechyběl ani tradiční vánoční punč, jehož recepturu si organizátoři bedlivě střeží.


Od začátku jarmarku se naši malí prodejci snažili prodat výrobky, které ve škole vyráběli již několik týdnů. Musíme se přiznat, že také letos se některé třídní stánky podařilo zcela vyprodat. Rekordní úspěch slavil stánek žáků třídy 3.A, kteří své vlastnoručně vyrobené anděly ze dřeva prodali v prvních 30 minutách od počátku jarmarku.


Obrovská účast a nadšení všech přítomných bylo tou nejlepší odměnou za intenzivní práci celého týmu z Májovky, který pro letošní ročník garantovaly paní učitelky 4. tříd.

Všem organizátorům a realizátorům této krásné akce děkujeme


FOTOGALERIE JIŽ NYNÍ NA NAŠEM WEBU - ZDE


163 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page