top of page

Pedagogové 2023/2024

Aktualizováno: 1. 9. 2023

Dovolte nám představit naše pedagogické pracovníky pro školní rok 2023/2024:


TŘÍDNÍ UČITELÉ

1.A Mgr. Veronika Olšar

1.B Mgr. Dorota Stanková

1.C Mgr. Alena Černá

2.A Mgr. Ester Schabjuková

2.B Mgr. Bc. Kateřina Řeháková

2.C Mgr. Yweta Guňková

2.D Mgr. Viktorie Nuhlíčková

3.A Mgr. Hana Ondřejová

3.B Mgr. Šárka Mokrošová

3.C Mgr. Veronika Zbořilová

4.A Mgr. Jana Vitulová, DiS.

4.B Mgr. Kateřina Hujerová

4.C Mgr. Markéta Bártová

4.D Mgr. Ivona Ožanová

5.A Mgr. Petra Pezdová

5.B Mgr. Petra Šestáková

5.C Mgr. Pavla Tiewsoh


6.A Mgr. Jolana Mütherová

6.B Ing. Adriana Janíková

6.C Mgr. Martin Buchwaldek

7.A Mgr. Eva Gabzdylová

7.B Mgr. Alexandra Sabatová

7.C Mgr. Albina Šteffková

8.A Mgr. Taťána Kopcová

8.B Mgr. Radana Gocmanová

8.C Ing. Antonín Gavlas

9.A Mgr. Martina Kotulová

9.B Mgr. Kateřina Hrachovinová

9.C Mgr. Pavlína Mazurková


NETŘÍDNÍ UČITELÉ

Mgr. Michaela Drozdová, Ph.D. - I. a II. stupeň, ředitelka školy

Mgr. Monika Figurová - I. stupeň, zástupkyně ředitelky pro I. stupeň

Mgr. Pavla Wróblová - II. stupeň, zástupkyně ředitelky pro II. stupeň

Mgr. Magdalena Kolasová - II. stupeň, výchovná poradkyně

Mgr. Táňa Janíčková - I. stupeň, anglický jazyk

Mgr. Martina Belostíková - I. stupeň, anglický jazyk

Mgr. Mirka Křížková - II. stupeň, cizí jazyky

Jarmila Vašutová - I. a II. stupeň, anglický jazyk

Mgr. Nikol Porubová - I. a II. stupeň, anglický jazyk

Ing. Jana Ikášová - I.a II. stupeň, informatika

PaedDr. Václav Hujer - I. stupeň, informatika

Mgr. Helena Kubinová - II. stupeň, matematika, pracovní činnosti

Mgr. Hana Podstavková - II. stupeň, matematika, přírodní vědy

Mgr. Martin Šiška - II. stupeň, tělesná výchova, společenskovědní předměty

Mgr. Markéta Kohutková - II. stupeň, český jazyk, občanská výchova, kariérní poradkyně

Mgr. Stanislav Štěpáník - II. stupeň, zeměpis, společenskovědní předměty

Mgr. Darina Skotnicová - speciální pedagožka


ASISTENTI PEDAGOGŮ

Mgr. Jana Garová, DiS.

Lenka Valošková

Nikola Macurová

Jiřina Stankovičová

Suchánková Pavla

Mgr. Antonín Šuška

Bednářová Soňa


VYCHOVATELÉ ŠKOLNÍ DRUŽINY

Iveta Ručilová - vedoucí vychovatelka

Lenka Syrová

Yvona Turšnerová

Nikola Macurová

Jiřina Stankovičová

Bc. David Rojíček - sociální pedagog







791 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page