top of page

Podzimní radovánky

Vážení zákonní zástupci, milí rodiče,


dovolte mi, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali na čtvrtek 19. října 2023, kdy budou v době od 15.30 do 18.00 hod. probíhat naše první PODZIMNÍ RADOVÁNKY. Celá akce proběhne v atriu školy (vstup branou od školní jídelny) a pro letošek je náhradou za celoškolní vánoční jarmark.


Na místě bude několik veselých stanovišť, kde budete mít možnost se svými dětmi absolvovat zábavné i dovednostní úkoly a aktivity. Pokud máte o účast na stanovištích zájem, vyplňte prosím přihlášku, kterou Vaše děti obdrží u svých třídních učitelů (bližší informace obdržíte během zítřejšího dne přes systém Bakaláři).


Máme pro Vás připraveno:

  • zábavná aktivní stanoviště

  • prodejní stánek s našimi podzimními výrobky

  • soutěž o nejlepší štrůdl


Do soutěž o nejlepší štrůdl se může připojit kterákoliv z rodin našich žáků. Odborná porota bude během celého odpoledne hodnotit jednotlivé štrůdly a vítězný štrůdl získá TITUL NEJLEPŠÍ ŠTRŮDL Z MÁJOVKY.

Hodnotící porotu budou tvořit nejen zástupci pedagogů, ale také zástupci našeho školního parlamentu.Bližší informace obdržíte na Bakaláře.Pozvánka
.pdf
Stáhnout PDF • 551KB


292 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page