top of page

Sběr PAPÍRU

V minulém školním roce jsme se zapojili do soutěže ve sběru papíru a umístili jsme se na úžasném 40. místě z celkového počtu 126 základních a mateřských škol. Sběrem a správnou recyklací jsme nasbírali neuvěřitelných 1 756 kg.

Děkujeme Vám všem, kteří jste se do této soutěže zapojili. Vaše úsilí a angažovanost jsou naprosto neocenitelné. Nejen, že jste přispěli k ochraně životního prostředí, ale také jste možná inspirovali i ostatní žáky k větší zodpovědnosti vůči našemu světu.


Také letos proběhne soutěž ve sběru papíru. Zapojme se a tím z malé časti ochráníme naši planetu. Termíny sběru budeme zveřejňovat vždy v aktuálním období.

Sbírejme papír a tvořme spolu lepší a čistší svět 🙂.


Děkujeme Vám ještě jednou za spolupráci, ochotu a píli.

Mgr. Hana Ondřejová (koordinátorka EVVO)


96 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page