top of page

Spolek Májovka 2023/2024

Vážení zákonní zástupci, milí rodiče a přátelé naší školy,


také v letošním školním roce bude Spolek Májovka podporovat aktivity související s výukou i mimoškolními aktivitami dětí na naší základní škole.

Shromáždění delegátů spolku rozhodlo na dubnové schůzi o změně ročního příspěvku, který je pro následující období stanoven na 250,- Kč (se splatností do konce prosince 2023). Příspěvek platí rodiny jen za jedno své dítě ve škole (sourozenci je platba prominuta). Pokud rodiny chtějí podpořit aktivity našeho spolku vyšší částkou, velice si jejich štědrých příspěvků vážíme.

Informace k platbě a přihlášky do spolku pro rodiny nových nebo dosud nezapojených členů Vám všem předají třídní učitelky a učitelé na úvodních třídních schůzkách.


Vybrané peníze budou také v letošním roce použity na odměny pro žáky (soutěže, olympiády), akce školního parlamentu, mimořádné třídní aktivity, školy v přírodě, projekt Z E B R A, den dětí, projekty ve vánočním období a mnoho dalších aktivit. Jednou z podpořených aktivit budou oslavy 60. výročí Májovky, které proběhnou v květnu příštího kalendářního roku.


V loňském roce získal Spolek Májovka dotaci Statutárního města Havířova na projekt INSPIRAČKA, který Vám v nejbližších dnech představíme. Celková výše dotace byla 60.000 Kč.


Více informací o Spolku Májovka získáte - ZDE.


172 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page