top of page

Ukázkové hodiny na I. stupni pro předškoláky

V rámci dne otevřených dvěří 22. února 2022 a 24. března 2022 přivítáme naše budoucí prvňáčky a jejich zákonné zástupce nejen během odpoledního programu ve škole - letos s tématem "INDIÁNSKÁ STEZKA", ale také v 1. a 2. vyučovací hodině.


Ukázkové hodiny pro předškoláky proběhnou 22. února 2022 ve dvou časech:

  • 8.00 - 8.45 hodin (1. vyučovací hodina)

  • 8.55 - 9.40 hodin (2. vyučovací hodina)


Hodiny budou probíhat ve třídách 1.A s paní učitelkou Mgr. Przybylovou a 1.B s paní učitelkou Mgr. Stankovou.


Zájemci o tuto prohlídku se musí dostavit 10 minut před začátkem Vámi vybraného času. My Vás následně zavedeme do příslušné třídy.


Velice žádáme všechny účastníky ukázkových hodin, aby u vchodu do školy využili dezinfekci a dospělé osoby žádáme o nasazení respirátoru a využití návleků. Návleky máme připraveny v dostatečném množství.

Předškoláci nemusí mít respirátor ani návleky.


Během ukázkových hodin žádáme všechny přítomné, aby z důvodu ochrany osobních dat nepořizovali žádné fotografické ani jiné audiovizuální nahrávky. Chceme Vám předvést běžný provoz školy, proto Vás žádáme o dodržení námi nastavených pravidel.


Odpolední program dne otevřených dveří následně startuje od 14.00 hodin.


46 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page