top of page

Výsledek zápisu do 1. tříd

Vážení zákonní zástupci, milí rodiče,


na základě podaných žádostí pro zápis do 1. ročníku základního vzdělávání od 1. září 2024 na Základní škole 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace, které byly podány ve dnech 8. a 9. dubna 2024, rozhodla ředitelka školy pro školní rok 2024/2025 otevřít 4 první třídy.

Velice si vážíme důvěry, kterou nám počtem 113 přihlášených dětí do 1. tříd, projevujete. Bohužel není v našich možnostech vyhovět všem žádostem souhlasně.


Přesný seznam přijatých žáků, nepřijatých žáků i dětí, kterým je pro nadcházející školní rok udělen odklad, naleznete rozkliknutím následujícího odkazu:
Rozhodnutí o přijetí, nepřijetí nebo odkladu bude v nejbližších dnech pro všechny připraveno na sekretariátě školy, kde si jej budete moci v pracovních dnech v době 7.30 - 14.00 vyzvednout.Mgr. Michaela Drozdová, Ph.D. (ředitelka ZŠ 1. máje Havířov)

V Havířově dne 11. dubna 2024


232 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page