top of page

Zápis do 1. tříd AKTUALIZOVÁNO

Aktualizováno: 16. 2.

Odborem školství a kultury Statutárního města Havířova byl pro všechny školy našeho města stanoven jednotný termín zápisu do 1. tříd:


8. a 9. duben 2024Každoročně nabízíme všem zájemcům o studium na naší škole možnost elektronické rezervace termínu zápisu. Proto prosím pečlivě sledujte naše webové stránky, kde se včas dozvíte spuštění rezervačního systému.


Bližší informace k zápisu naleznete - ZDE.


REGISTRACE K ZÁPISU BUDE PŘÍSTUPNA NA TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNKÁCH VE DNECH 29. února 2024 (od 10.00 hodin) do 5. dubna 2024 (do 10.00 hodin):Rodiče, kteří si k zápisu do 1. tříd zarezervují konkrétní čas, mohou přijít se svým dítětem až na konkrétní vybranou hodinu a nemusí čekat v budově školy s předstihem. Doporučujeme přijít cca 10 minut před zvoleným časem pouze pro potřebnou aklimatizaci dítěte a případné předání informací vedení školy.


Rodiče, kteří k zápisu do 1. tříd nevyužijí rezervační systém (elektronickou rezervaci), budou absolvovat zápis v pořadí dle svého příchodu do budovy školy.


242 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page