Vánoční jarmark

Přijměte prosím naše pozvání na druhý ročník "Tradičního vánočního jarmarku na Májovce".

Jarmark proběhne ve středu 4. prosince 2019 od 16.00 hodin v areálu ZŠ 1. máje.

Vánoční jarmark nabídne:

• stánky 26 tříd naší školy s tradičními i velmi originálními vánočními výrobky

• výborný vánoční punč podávaný přímo ve vestibulu školy

• vánoční občerstvení

• program na dvoře školy - slavnostní rozsvícení vánočního stromečku s vánočními koledami v podání žáků 4. a 5. tříd se vzácným orchestrem

• tvořivostní vánoční dílničky - zdobení perníčků, výroba přáníček a další

Program začíná na nádvoří školy v 16.00 hodin, stánky jednotlivých tříd budou umístěny nejen v jídelně školy, ale také ve vstupním vestibulu. Veškerý prodej je na této akci formou dobrovolných příspěvků, přičemž je výtěžek z prodeje ponechán každé jednotlivé třídě, která jej využije pro své aktivity v další části školního roku. Předpokládané ukončení akce je v 18.00 hodin.

Na setkání s Vámi se těší organizátorky a organizátoři akce :-)