top of page

Dny otevřených dveří na ZŠ 1. máje

Aktualizováno: 21. 1. 2022

Pro letošní rok jsme si pro Vás připravili hned dva termíny dní otevřených dveří.


úterý 22. 2. 2022
čtvrtek 24. 3. 2022

Dny otevřených dveří nejsou určeny pouze pro zájemce o studium na naší škole od 1. třídy, ale také pro absolventy 5. tříd, kteří již přes 35 let studují v tzv. matematických třídách.


Pro předškoláky máme v rámci letošních dní otevřených dveří připravenu hravou cestu za pokladem s tématem INDIÁNŮ. V rámci této procházky školou budou naši budoucí prvňáčci plnit nejrůznější úkoly a zahrají si jednoduché hry. Na konci této cesty je pro všechny připraven poklad. Dětem doporučujeme pohodlnou obuv. Rodiče se budou moci během této prohlídky setkat s vyučujícími nejen I. stupně, kteří jim poskytnou všechny potřebné informace ke studiu na naší základní škole (včetně informací školní družiny, zápisu do 1. tříd, nabídky kroužků apod.)

Malé občerstvení je zajištěno nejen pro děti, ale také pro jejich doprovod.

V dopoledních hodinách proběhnou ukázkové hodiny v 1. třídách. Bližší informace k jejich organizaci a epidemickým opatřením zveřejníme na našich webových stránkách minimálně 2 dny před konáním akce.Žáci aktuálních 5. tříd dostanou informace k přijímacímu řízení (zkoušky z matematiky a českého jazyka) a celkovému studiu na II. stupni naší školy.

Den otevřených dveří ovšem bude zábavou i pro tyto starší žáky. Na vlastní kůži si totiž vyzkouší práci s iPadem, programovatelným Lego robotem (Lego Mindstorms) a uvidí "v akci" naši zbrusunovou 3D tiskárnu.

Pokud by došlo ke zhoršení epidemické situace, dny otevřených dveří proběhnou on-line.


Již nyní si můžete spolu s námi připomenout loňský ročník on-line dne otevřených dveří - ZDE.


Těšíme se na setkání s Vámi

Tým z Májovky :-)


130 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page