top of page

Družina - samostatné odchody dětí

Vážení rodiče, od ledna 2024 jsme uvedli v praxi službu NASTAVENÍ SAMOSTATNÝCH ODCHODŮ RODIČI. Na stránkách BELLhopu naší školy (https://zs1maje.bellhop.cz/IS/sign/in) se jednoduše přihlásíte svými přihlašovacími údaji z Bakalářů, zadáte samostatné odchody dítěte a uložíte změny. Informace se zobrazí v den platnosti vychovatelce. Odchody lze plánovat na neomezeně dlouhou dobu dopředu, samostatný odchod lze však zadat NEJPOZDĚJI do 8. hodiny ranní v den jeho platnosti. Při zadávání samostatného odchodu prosím respektujte časy stanovené k vyzvedávání, tedy do 13:40 a pak od 15:00. Pokud má vaše dítě kroužek, přizpůsobte čas odchodu očekávanému konci kroužku. Již akceptujeme omluvenky v deníčku ani ve zprávách na Bakalářích.
Iveta Ručilová vedoucí vychovatelka

134 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page