top of page

Okresní kolo olympiády AJ

Aktualizováno: 21. 8. 2022

V pátek 25. února 2022 se na naší škole konalo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce, ve kterém se utkalo 19 soutěžících v mladší kategorii (6. a 7. ročníky) a 20 soutěžících ve starší kategorii (8. a 9. ročníky). Všichni tito soutěžící vyhráli školní kolo olympiád a v okresním kole tak poměřili síly mezi sebou.


Gratulujeme Alexi Malířovi ze 6.A třídy za nádherné 2. místo v mladší kategorii a našemu náhradníkovi Janu Němečkovi z 9.A za krásné 4. místo ve starší kategorii, který musel zaskočit za nemocnou vítězku školního kola.


Paní učitelky anglického jazyka si zaslouží poděkování za celou organizaci této akce, kterou naše škola pořádá pro všechny základní školy a víceletá gymnázia z okresu Karviná. Největší díky patří paní Mgr. Křížkové, která je již tradičně hlavní koordinátorkou.

70 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page