top of page

Poděkování redakční radě časopisu MAJÁK

Aktualizováno: 21. 8. 2022

Vedení školy by chtělo poděkovat všem žákům, kteří se po celý letošní školní rok zapojili do redakční rady našeho školního časopisu Maják.

V jednotlivých měsících vznikla řada zajímavých článků, rozhovorů, anket i dalších materiálů, které dokládají aktivity naší školy.


Redakční radu tvoří žáci I. a II. stupně ZŠ. Scházejí se pravidelně každý týden a reagují na nejaktuálnější dění v naší škole i při mimoškolních činnostech. Jejich práce navazuje na dlouholetou tradici naší školy a zařazují se mezi velkou řadu mladých žurnalistů, kteří tento školní časopis Maják tvoří již od roku 1993.


Za vedení školního časopisu bychom chtěly velice poděkovat paní učitelce Mgr. Táni Janíčkové a Mgr. Mirce Křížkové, které s žáky v tomto kroužku pracují a díky jejichž nadšení se my čtenáři dozvídáme zajímavé informace. Nemalý dík patří také panu učiteli Ing. Antonínu Gavlasovi za technickou podporu a propagaci práce našeho časopisu na webových stránkách.


Pokud Vám některé z čísel Majáku uteklo, navštivte naši webovou stránku - ZDE.


Velice se těšíme na nová čísla Majáku také v následujícím školním roce! Letos jste všichni odvedli skvělou práci.
45 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page