Předvelikonoční týden 25. 3. - 31. 3. 2024

Před velikonočními prázdninami nás čekají 3 dny výuky, ve kterých budeme pokračovat v přípravách na naši výroční akademii a také v dalších akcích a soutěžích.

Každým rokem je ovšem závěr měsíce března věnován oslavám narození Jana Amose Komenského, který se narodil 28. března roku 1592. Při příležitosti narození Učitele národů se v České republice a na Slovensku slaví v tento den "Den učitelů". Oslavy tohoto svátku proběhnou na naší základní škole hned prostřednictvím dvou akcí. První z nich bude v pondělí 25. 3. Slavnostní předávání ocenění pedagogickým pracovníkům Statutárního města Havířova. Druhou akci si při této příležitosti pro nás připravil Školní parlament.

Ve čtvrtek proběhnou v celé republice velikonoční prázdniny a v pátek společně oslavíme velikonoční Velký pátek.

Všem rodinám našich žáků i všem našim zaměstnancům přejeme krásné prožití Velikonoc.

Podrobný rozpis akcí:

25. 3. Den učitelů - Slavnostní předávání ocenění pedagogickým pracovníkům města Havířova

25. 3. Krajské kolo olympiády z chemie (Ostrava)

25. 3. - 27. 3. Den učitelů - učí parlamenťáci (akce ŠP I. stupně)

25. 3. - 27. 3. Barevné dny (akce ŠP II. stupně)

26. 3. Krajské kolo olympiády z matematiky (Karviná)

28. 3. - 1. 4. Velikonoční prázdniny