Obrázek autoraZŠ 1. máje

Setkání Spolku Májovka

Děkujeme všem delegátům jednotlivých tříd, že se zúčastnili našeho dnešního prvního setkání nově založeného Spolku Májovka.

Na dnešním jednání bylo dohodnuto, že Vám v nejbližší době přineseme na webových stránkách spolku nejčastější otázky a odpovědi, které k fungování spolku máte. Během schůze jsme také zvolili tříčlennou komisi pro finanční kontroly naší činnosti, kterou tvoří delegáti jmenovaní třídami 1.B, 2.C a 8.A.

Členské příspěvky a sponzorské dary, které jsou vybrány ke dni 20. září 2022, jsou aktuálně ve výši 56.800,- Kč.

Čerpání těchto příspěvků je pro tuto chvíli plánováno na:

• vánoční jarmark na Májovce, který proběhne na počátku adventu v prosinci 2022

• zakoupení dárečků pro oslavy dne dětí v červnu 2023

• zakoupení cen a odměn pro úspěšné řešitele a účastníky soutěží a olympiád v celém školním roce 2022/2023

• zakoupení věcných odměn a sladkostí pro soutěže a dílčí aktivity v rámci projektových dní, školy v přírodě, projekt Z E B R A apod.

Splatnost členských příspěvků je pro tento školní rok stanoveno do konce měsíce prosince 2022.

Příští setkání delegátů Spolku Májovka se uskuteční dne 20. dubna 2023 v 15.30 hodin.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi

za Spolek Májovka Michaela Drozdová