top of page

Slavnostní zahájení školního roku v 1. třídách

První školní den dnes na naší škole zažilo našich 67 nejmladších prvňáčků. Tento významný den spolu s námi oslavili také zástupci Statutárního města Havířova, kteří nás poctili svou návštěvou. Slavnostního programu se letos zúčastnil pan primátor Ing. Josef Bělica, MBA a náměstek pro sport Mgr. Daniel Vachtarčík. Program ve třídách již byl plně v režii našich milých třídních učitelek Mgr. Veroniky Olšar, Mgr. Doroty Stankové a Mgr. Aleny Černé.

Všem našim prvňáčkům přejeme spoustu nových kamarádů a úspěchů ve škole, všem rodinám našich nových školáků přejeme spoustu spokojenosti, radosti a energie ve všech následujících letech, kdy budou jejich děti chodit do školy.

Paním učitelkám přejeme hodné žáky a nadšené a spolupracující rodiče.


317 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page