top of page

Týden 26. 2. - 1. 3. s otevřenými dveřmi a Erasmem

Aktualizováno: 25. 2.

V týdnu od 26. února nás na naší krásné Májovce čeká nejen dlouho očekávaný den otevřených dveří letos s tematikou "Indiánské stezky", ale také návštěva vyučujících z Portugalska v rámci tzv. jobshadowingu neboli stínování ve výuce v rámci projektu Erasmus+.


 

Pro den otevřených dveří máme pro zájemce o studium na naší základní škole připraveny dva stěžejní programy:


PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY je připravena indiánská stezka za pokladem, která povede od 14.00 hodin z hlavního vestibulu školy přes naše třídy, odborné učebny, tělocvičnu, šatny, školní družinku až do školní jídelny. Na této interaktivní cestě se setkáte s hravými úkoly na jednotlivých stanovištích a také s našimi vyučujícími a žáky, kteří vám zodpoví vaše otázky.

Pokud byste chtěli nahlédnout přímo do naší výuky, budou pro vás připraveny ukázkové hodiny v našich aktuálních 1. třídách. Hned od 8.00 to bude ukázková hodina ve třídě 1.B u paní učitelky Mgr. Doroty Stankové a od 8.55 hodin bude připravena ukázková hodina ve třídě 1.A u paní učitelky Mgr. Veroniky Olšar, kde se od tohoto školního roku vzdělávají také žáci našeho speciálního programu sportovní akademie.


PRO ZÁJEMCE O STUDIUM V MATEMATICKÉ TŘÍDĚ bude od 14.00 hodin připravena praktická ukázka přijímacích zkoušek. Tohoto programu se mohou zúčastnit žáci 5. ročníků libovolné základní školy z Havířova.

Zajímá vás, jak probíhá studium v naší výběrové třídě a jak probíhají samotné zkoušky? Toto vše se dozvíte právě na této části dne otevřených dveří. 

Harmonogram celého týdne:26. 2. - návštěva z MŠ Čelakovského (1.AC)

28. 2. - turnaj v sálové kopané 8. a 9. třídy (vybraní žáci, HLZŠ Hala Slavie)

29. 2. - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA MÁJOVCE

  • 8.00-8.45 hod. - ukázková hodina pro budoucí prvňáčky v 1.B u Mgr. Stankové

  • 8.55-9.40 hod. - ukázková hodina pro budoucí prvňáčky v 1.A u Mgr. Olšar

  • 14.00-17.00 hod. - ODPOLEDNÍ PROGRAM "Indiánská stezka pro předškoláky"

  • od 14.00 hod. - přijímací zkoušky nanečisto do matematických tříd (pro žáky 5. ročníků)

29. 2. - změna organizace dne pro naše žáky:

  • konec výuky na I. stupni ve 11.40 hodin

  • konec výuky na II. stupni ve 12.35 hodin

28. 2. - 1. 3. 2024 - jobshadowing učitelů z Portugalska na Májovce v rámci projektu Erasmus+


1. 3. - exkurze do Rožnova pod Radhoštěm - třídy 4.A a 4.D s učiteli z Portugalska 


135 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page