Týden od 22. do 26. dubna

Nový týden odstartujeme první generálkou pro naši výroční akademii. Poprvé se bude trénovat harmonogram příchodů, vystoupení s rekvizitami, technika a také talent našich odvážných moderátorů.

Pondělní generálkou ale přípravy na OSLAVY 60 LET MÁJOVKY nekončí. Pomaličku se totiž do oslav zapojí naše školní jídelna, která nám od následujícího týdne představí typická jídla typická pro 60. - 90. léta minulého století. Během tohoto týdne vám přiblížíme nejen náš připravený jídelníček, ale nahlédneme spolu také do minulosti a dozvíme se, co a jak se v minulosti vařilo a jedlo.

V pátek 26. 4. proběhne na II. stupni naše tradiční akce DEN ZEMĚ, v rámci které každý rok organizujeme pro 6.-9. ročník závod v lesoparku a úklid v okolí školy.

Dne 23. dubna jsou zrušeny KONZULTAČNÍ HODINY.

Rozpis akcí týdne:

22. 4. - ZKOUŠKA NA AKADEMII - generálka dle harmonogramu, třídnické hodiny

23. 4. - exkurze Osvětim - 9. ročníky

23. 4. - třídní schůzky třídy 1.A a 2.D (15.00 - 15.30 hodin)

23. 4. - zrušeny konzultační hodiny

24. 4. - program prevence "Alkohol jako droga" 9.ABC

24. 4. - exkurze pekárna Semag 4.C

24. 4. - náhradní lekce plavání 2.B

26. 4. - DEN ZEMĚ - akce pro celý II. stupeň - závod v lesoparku a úklid okolí školy