top of page

Elektronická rezervace k zápisu do 1. třídy

Aktualizováno: 5. 3.

Již nyní je spuštěna elektronická rezervace časů k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2024/2025.


AKTUALIZACE - V případě, že se již není možné z důvodu naplněné kapacity zaregistrovat k zápisu do 1. třídy, musíte využít variantu "bez rezervace času" (bližší informace v prvním odkazu "Informace k zápisu do 1. třídy"). K zápisu se tedy dostavíte s dítětem kdykoliv mezi 13.00 - 16.50 hodinou ve dnech 8. a 9. dubna 2024 a budete k zápisu vyzváni dle času Vašeho příchodu.

Elektronicky objednané rodiny se k zápisu dostaví přesně ve zvoleném čase a nečekají ve frontě.


Veškeré podrobné informace naleznete zde:
REZERVACE K ZÁPISU zde:
Pro bližší informace navštivte Májovku během dní otevřených dveří - 29. 2. a 21. 3. 2024.

Těšíme se na vás.

97 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page